Granule pro psy Brno a okolí
Primordial granuleRekonstrukce bytu Praha a okolíÚklid Brno a okolíVinotéka v kopečku, Brno - Starý LískovecAutoservis Bujnoch, Brno BohuniceGranule pro psywww.fjordy-norsko.cz

 

 

 

uDálnice.cz - pár slov o projektu

Denně po dálnici nebo rychlostní slinici projedou desítky tisíc aut a přesto jen málokdo zná její okolí. Služby, které jsou nabízeny bezprostředně na dálnici, jsou omezené z nejrůznějších úhlů pohledu. Projekt uDálnice.cz přináší důležité a praktické informace o službách, které jsou velmi snadno dostupné v bezprostředním okolí dálnice popřípadě rychlostní silnice. Stačí vám max. 10 minut cesty, a najdete výborný hotel, restauraci, autoservis, pneuservis nebo třeba kadeřnictví, květinářství, sportoviště apod.

Kategorie služeb

Katalog poskytovatelů služeb je členěn do přehledných kategorií a jeho dělení vždy kopíruje jednotlivé dálnice či rychlostní silnice, v jejichž okolí se nachází. Proto je vyhledávání těchto služeb velmi intuitivní a snadné. Není potřeba vyplňovat složitý vyhledávací formulář, ale velmi jednoduchou a přímočarou cestou získáte široké spektrum informací, které se vám mohou hodit při vaší cestě.

Kromě klasických kategorií služeb, jako jsou ubytování, stravování,služby pro motoristy či různé další služby jsme s úspěchem zařadili i kategorie Sportoviště a Kultura.

Slevy & speciální nabídky, které využijete u dálnice

Vzhledem k tomu, že ceny služeb, které jsou poskytovány přímo u dálnice nepatří mezi nejlevnější, má návštěvník serveru užitek už ze samotných informaací o službách, které jsou velmi snadno dostupné. Přesto je na serveru uDálnice.cz zařazena ještě kategorie Slevy u dálnice, ve které jednotlivé firmy nabízejí nejrůznější akce, které připravili pro své zákazníky či návštěvníky.

Bannerová reklama na serveru uDálnice.cz

Pro firmy, které chtějí naopak oslovit potenciální návštěvníky serveru uDálnice.cz nabízíme možnost bannerové reklamy. Výhodou je zaměření na specifickou cílovou skupinu. Vzhledem k uspořádání reklamního prostoru lze úspěšně reklamu zaměřit i regionálně, neboť lze inzerovat pouze na stránkách věnovaných konkrétní dálnici.